پاورهای سری TUF Gaming Bronze ایسوس

پاورهای سری TUF Gaming Bronze ایسوس عرضه شدند

ایسوس به‌تازگی از پاورهای گیمینگ جدید خود در سری TUF Gaming Bronze رونمایی کرد. این پاورهای جدید با سیاست‌های کلی ایسوس در سری محصولات TUF Gaming هم‌سو هستند و به‌طور ویژه‌ای برای استفاده در سیستم‌های گیمینگ بهینه‌ شده‌اند. با سخت‌افزار همراه باشید.

پاورهای جدید ایسوس در دو مدل با ظرفیت 550 و 650 واتی به بازار عرضه می‌شوند و فعلا از پاورهای رده‌بالا در این سری خبری نیست. ایسوس در این پاورها چند ویژگی برجسته را به عنوان مزیت بازاریابی در نظر گرفته است که از جمله می‌توان به فن‌ 135 میلی‌متری مجهز به بلبرینگ‌های دوتایی و فناوری انحصاری Axial اشاره کرد. این فن‌ قادر است با کمترین سروصدا بیشترین حجم جریان هوا را به‌صورت محوری جابجا کند.

TUF Gaming Bronze

علاوه بر این، مدار الکتریکی ویژه‌ طراحی شده برای این فن‌ها، در حالت آماده‌کار میزان سروصدا را به 0 دسی‌بل کاهش داده و زمانی که فشار کاری یا گرما به زیر 30 درصد برسد، فن‌ به‌صورت خودکار خاموش خواهد شد. PCB طراحی شده از پوشش خاصی برخوردار است تا در برابر رطوبت و گرد و غبار مقاوم‌تر باشد. علاوه بر این، ایسوس برای نخستین در بین تولیدکنندگان پاور، گارانتی 6 ساله‌ را ارائه کرده است.

دو پاور جدید ایسوس در سری TUF Gaming Bronze از طراحی ریل 12V+ و تاییدیه 80 Plus Bronze بهره می‌برند و مدارهای محافظ آن در برابر کاهش ولتاژ، افزایش جریان، گرمای بیش از حد و اتصال کوتاه، حفاظت کاملی را ارائه می‌دهند. در هر دو پاور کابل‌ها به‌صورت ثابت طراحی شده‌اند و اصطلاحا ماژولار نیستند.

هر دو پاور جدید ایسوس یک اتصال 4+4 پین EPS، یک اتصال 24 پین ATX، پنج اتصال برق ساتا و چهار اتصال مولکس را در دسترس کاربر قرار می‌دهند. در مدل 550 واتی نیز دو اتصال 2+6 پین PCIe ارائه می‌شود و در مدل 650 وات چهار عدد از این نوع اتصال وجود دارد.

TUF Gaming Bronze

منبع: techpowerup