رم صنعتی 3200 مگاهرتزی DDR4

ترنسند از ماژول‌های رم صنعتی 3200 مگاهرتزی DDR4 رونمایی کرد

ترنسند امروز از ماژول‌های رم جدید DDR4 خود با سرعت 3200 مگاهرتزی رونمایی کرد. این ماژول‌های جدید با ولتاژ کاری 1.2 ولتی، مصرف انرژی پایینی دارند و در فرم‌ فاکتورهای متنوعی به بازار عرضه خواهند شد. ماژول‌های رم جدید ترنسند به‌طور کامل از مشخصات JEDEC برخوردارند و برای استفاده در کنار پردازنده‌های Intel، AMD و ARM بهینه‌سازی شده‌اند.

چیپ‌های حافظه به‌کار رفته در این ماژول‌های جدید تماما در رده صنعتی هستند و توسط مشهورترین تولیدکنندگان جهان تامین می‌شوند. این آی‌سی‌ها همگی در شرایط مختلفی تحت تست‌های سخت‌گیرانه قرار می‌گیرند تا در هر میزان فشار کاری بهترین عملکرد خود را ارائه دهند. با توجه به اینکه کم‌کم به تعداد زیرساخت‌های مربوط به فناوری ارتباطی نسل پنجم در سراسر جهان افزوده می‌شود، استفاده از ماژول‌های رم با ظرفیت بالا نیز افزایش می‌یابد.

ماژول‌های رم صنعتی

ماژول‌های رم 3200 مگاهرتزی DDR4 ترنسند در ظرفیت‌های 8 تا 32 گیگابایتی عرضه شده و امکان استفاده در سرورهای رده بالا، کامپیوترهای شخصی، ورک‌استیشن‌ها، دستگاه‌های هوشمند و خودکار، تجهیزات مبتنی بر هوش مصنوعی و سیستم‌های هوشمند را به همراه توانمندی مناسب در زمینه اورکلاکینگ ارائه می‌دهند.

با توجه به ولتاژ 1.2 ولتی این ماژول‌های رم، انرژی مورد نیاز کاهش یافته و نسبت به ماژول‌های DDR3، DDR2 و DDR به انرژی به‌مراتب کمتری نیاز خواهد بود. بدین ترتیب کاربران می‌توانند از مقادیر زیادی حافظه رم در کنار پردازنده‌های قدرتمند جدید استفاده کنند. زمان تاخیر پایین و سرعت تبادل اطلاعات بسیار بالای 3200MT/s، آنها را به گزینه خوبی برای استفاده در زیرساخت‌های ارتباطی 5G تبدیل کرده است.